18 лютого
2021 р.
Священника ПЦУ відзначили почесним званням

15 лютого 2021 року, на свято Стрітення Господнього, у храмі Архістратига Божого Михаїла с. Дяківці Літинського району відбулася урочиста подія. Настоятеля храму і благочинного Літинського району Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ протоієрея Михаїла Грабаря удостоїли звання «Почесний громадянин с. Дяківці». Для вручення високої відзнаки, до с. Дяківці у храм Архістратига Божого Михаїла завітало керівництво Літинської територіальної громади на чолі з Літинським селищнии головою Анатолієм Бичком. Анатолій Іванович вручив отцю Михаїлу пам’ятний знак та подякував за багатолітню наполегливу працю і вагомий внесок у розвиток рідного краю. Отцю Михаїлу також було вручено Подяку від Літинської селищної ради.

Впродовж багатьох років отець Михаїл особисто своїми руками, працею та власними коштами зводив і реставровував храми у Літинському районі, непохитно стояв на позиції розбудови Православної Церкви України. Завжди займав активну життєву позицію, тричі обирався депутатом до районної ради, а нині є депутатом Літинської територіальної громади, нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла та Орденом Христа Спасителя.

Протоієрей Михаїл Грабар на даний час також є настоятелем храму святителя Миколая с. Лука Вінницько-Барської єпархії ПЦУ. Митрополит Вінницький і Барський Симеон разом із духовенством вітає о. Михаїла з почесним званням і бажає Божого благословення на подальші труди у славу Божу, на користь Церкві Христовій і на благо людей!

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp