2 квітня
2021 р.
Архіпастир звершив богослужіння на парафії у Могилів-Подільському районі

2 квітня 2021 року, у п'ятницю 3-го тижня Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Літургію Ранішосвячених Дарів у с. Бахтин Могилів-Подільського району. Його Високопреосвященству співслужили благочиннний району протоієрей Олександр Казьміров, настоятель храму ігумен Олександр (Санжаров) та духовенство міста Вінниці та Могилів-Подільського району. Під час Літургії були прочитані молитви про справедливий мир для України та припинення пандемії.

Після закінчення богослужіння митрополит Симеон виголосив повчальне слово, надав вірянам необхідні настанови у проходженні Великого посту та подякував усім за спільну молитву.

Храм святителя Миколая с. Бахтин Могилів-Подільського району близько двох років стоїть зачинений через те, що місцеві прихильники Московського патріархату подали в суд на своїх односельчан, які приєдналися до помісної Православної Церкви України. Відтак віряни ПЦУ спочатку молилися на вулиці, а віднедавна звершують богослужіння пристосованому приміщені поблизу свого зачиненого храму.