14 квітня
2021 р.
Архіпастир звершив богослужіння на парафії у c. Малі Крушлинці

14 квітня 2021 року, у середу 5-го тижня Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Літургію Ранішосвячених Дарів у с. Малі Крушлинці Вінницького району. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму ієрей Павло Звіринський, духовенство району та міста Вінниці. Під час Літургії було піднесено молитви про справедливий мир для України та припинення пандемії. За богослужіння молились представники місцевої влади.

Після закінчення богослужіння митрополит Симеон звернувся до духовенства і вірян зі словами настанови та подякував усім за спільну молитву. Також владика Симеон відзначив благословенними грамотами Вінницько-Барської єпархії Дацюк Василя, Дацюк Антоніну, Герцун Петра, Дудника Дмитра, Полушкіна Володимира та Кобріна Валентина за активну участь у житті парафії.

Архіпастир освятив прапори України та Вінницько-Барської єпархії, які громада встановила перед входом до храму.

До храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Малі Крушлинці Вінницького району, своїх односельчан, які приєдналися до помісної Православної Церкви України, не пускають малочисельні місцеві прихильники Московського патріархату. Відтак віряни ПЦУ спочатку молилися на вулиці, а згодом богослужіння почали відбуватися у пристосованому приміщені трапезної біля храму.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp