30 червня
2021 р.
Митрополит Симеон взяв участь в урочистостях з нагоди Дня заснування військової частини 3008 Національної гвардії України

30 червня 2021 року на запрошення командування митрополит Вінницький і Барський Симеон взяв участь в урочистостях з нагоди 29-річниці створення 40-го полку імені полковника Данила Нечая - військової частини 3008 Національної гвардії України.

З річницею створення частини військовослужбовців вітали почесні гості, серед яких були представники інших військових частин Збройних Сил України, ветерани, які проходили військову службу у частині 3008, представники обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон привітав командира - полковника Володимира Джулу, офіцерів, капелана протоієрея Михаїла Бабія, військовослужбовців і працівників військової частини зі святом. Владика Симеон вручив командиру частини ікону Пресвятої Богородиці у благословення для всіх, хто служить і надалі буде нести службу народу України у військовій частині 3008.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp