12 вересня
2021 р.
Митрополит Симеон освятив приміщення нового медичного центру у Вінниці

8 вересня у Вінниці, за адресою: Хмельницьке шосе 122 відкрився новий сучасний багатопрофільний медичний центр «Кардіомед плюс», в якому буде надаватися допомога за напрямками: кардіологія, ендокринологія, алергологія, клінічна імунологія, пульмонологія, гастроентерологія, неврологія та інші.

На запрошення засновників новий медичний заклад відвідав митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владика звершив чин освячення та прочитав молитву на благословення медиків. Архієрей привітав лікарів, серед яких відомі у Вінниці спеціалісти, зокрема кардіолог, професор, доктор медичних наук Леся Вікторівна Распутіна та ендокринолог, доцент, кандидат медичних наук Марія Валентинівна Овчарук, і в їх особі увесь колектив медичного закладу.

Митрополит Симеон побажав, щоби лікарі у «Кардіомед плюс» робили свою справу з любов’ю до людей і з вірою в Бога, і щоби з Божою поміччю їхні знання і вміння приносили усім, хто буде звертатися у Центр за медичною допомогою, полегшення і одужання. Митрополит Симеон також подарував працівника закладу у благословення ікони Божої Матері та святого покровителя лікарів великомученика Пантелеімона.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp