8 листопада
2021 р.
У Стадниці релігійна громада відсвяткувала престольне свято та 135-річчя місцевого храму

8 листопада 2021 року, в день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, з нагоди престольного свята у храмі села Стадниця Вінницького району було звершено Божественну літургію. Богослужіння звершили благочинний Калинівського округу Вінницько-Тульчинської єпархії протоієрей Орест Шпак, благочинний Хмільницького району Вінницько-Барської єпархії протоієрей Георгій Дончак, настоятель місцевого храму ієрей Павло Звіринський, священник з с. Іванів ієрей Юрій Волощук та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протодиякон Сергій Боярський. За богослужінням молились представники місцевої влади.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму. Священники привітали вірян з Престольним святом та 135-річчям храму. З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона настоятель храму ієрей Павло вручив благодійнику парафії Федору Новику орден Православної Церкви України святителя Миколая.

В цей день також були освячені два прапори: державний прапор України та прапор Вінницько-Барської єпархії ПЦУ. Після молитви прапори були урочисто підняті на флагштоках поруч із храмом.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp