12 січня
2022 р.
Соборне богослужіння з нагоди свята Різдва Христового у Вінниці

12 січня 2022 року митрополит Вінницький і Барський Симеон очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили благочинні та представники духовенства з усіх благочинь Вінницько-Барської єпархії.

Після Літургії від імені духовенства митрополита Симеона з Різдвом Христовим привітав благочинний Вінницького району архімандрит Дорофей (Маркевич).

Владика Симеон подякував священникам та пастві, яку вони представляють, за теплі вітання і за спільне служіння Церкві Христовій. Також з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, з нагоди 50-річчя від Дня народження, митрополит Симеон нагородив архімандрита Дорофея орденом архістратига Божого Михаїла ІІ ступеня.

На завершення владику Симеона і духовенство Вінницько-Барської єпархії привітали представники духовенства Київської Митрополії, які проспівали низку колядок з віншуваннями і святковими побажаннями та многоліття.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp