14 січня
2022 р.
Митрополит Симеон співслужив Предстоятелю ПЦУ у Хмельницькій єпархії

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у день свята Обрізання Господнього та день вшанування святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської і Петра Могили, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, 14 січня 2022 року, звершив Божественну літургію у кафедральному Свято-Андрієвському соборі Хмельницької єпархії.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Дунаєвецький Марк, настоятель храму протоієрей Іван Марущак та численне духовенство.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та заупокійне молитовне прохання за спокій душі приснопамятного митрополита Антонія (Махоти).

Наприкінці відправи відбувся святковий молебень, після якого Його Блаженство звернувся до присутніх зазначивши про необхідність завжди пам’ятати про Бога та у всьому покладати свою надію на Нього. Окрім того, Митрополит Епіфаній торкнувся питання становлення нашої Церкви, наголосивши на її глибокому історичному корінні.

Закінчилася урочиста відправа спільною колядою та покладанням квітів до могили митрополита Антонія (Махоти), яка розташована поруч із храмом.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp