16 березня
2018 р.
Священик Вінницької єпархії взяв участь у Всеукраїнському сімейному форумі у м. Києві

14 березня у м. Києві відбувcя Всеукраїнський сімейний форум, організований Громадський рухом «Україна за сім’ю» за підтримки Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій та міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України».

Метою форуму, який проходив в Українському домі було привернути увагу до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідувати зусиль представників органів влади і громадськості задля захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

До участі у Форумі було запрошено членів уряду, парламентаріїв, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України. Вінницьку єпархію УПЦ представляв співробітник єпархіального відділу у справах сім’ї ієрей Серафим Богацький.

У рамках Форуму відбувалися пленарні засідання та робота в тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). На Форумі була прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.

Незабаром з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона у Вінниці відбудеться зібрання єпархіального відділу у справах сім’ї, на якому буде розглянуто інформацію щодо рішень Всеукраїнського форуму, які також будуть реалізовуватися у Вінницькій єпархії силами духовенства та православних парафіян. Після проведення зібрання на сайті Вінницької єпархії можна буде ознайомитися з графіком проведення заходів у підтримку сім’ї та сімейних цінностей.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram