21 березня
2019 р.
Священик передав допомогу від православних громад сіл Бохоники та Лука-Мелешківська у Будинок для одиноких матерів

18 березня священик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ протоієрей Віктор Чверкун передав допомогу для одиноких матерів та їхніх дітей, яких прихистив «Дім мама» у с. Лука-Мелешківська Вінницького району. Це єдиний в Україні приватний заклад для тимчасового проживання мам із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Майже три роки тому його заснувала вінничанка Ольга Череватова.

Після свята Водохреща о. Віктор познайомився з мешканцями та опікунами «Дому Мама» і з тих пір регулярно навідується сюди та привозить допомогу. До доброї справи священик залучив парафіян з сіл Бохоники та Лука-Мелешківська. Люди передають продукти та теплі речі для жінок.

Цього разу, коли священик приїхав до кризового центру, він помолився у місцевій каплиці разом із мамами та дітьми. Один із хлопчиків – Роман, котрий познайомився з о. Віктором ще на Водохреща, допомагав і під час вечірньої молитви.

Сам отець Віктор каже, що доброта і любов – це найкраща проповідь. Люди, а особливо діти, відчувають її серцем, а тому, коли робиш добро, не потрібно багато слів, щоби душа людини потягнулася до Бога.

Під час кожного відвідування «Дому Мама» о. Віктор Чверкун спілкується з жінками і надає їм не лише духовну, а й психологічну допомогу. А щодо продуктів і необхідних речей, то їх збирають «по дзвінку» і привозять через чотири-п’ять днів. Як запевнив священик, громади ПЦУ з Луки-Мелешківської і Бохоників і надалі по можливості будуть допомагати матерям і дітям, які опинилися в безвіхідних ситуаціях і знайшли захист у Центрі «Дім Мама».

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp