8 серпня
2018 р.
Дитячий православний табір провели у с. Вінницькі Хутори

З 6 по 8 серпня при храмі святого великомученика Георгія Побідоносця с. Вінницькі Хутори відбувся православний дитячий табір, у якому взяли участь 90 місцевих дітей, а також з сіл Писарівка, Щітки, Сокиринці, та міста Вінниці.

Перед початком дозвілля настоятель храму протоієрей Георгій Холодюк звершив молебень і звернувся до присутніх дітей та педагогів з повчальним словом. У роботі табору взяли участь 10 вчителів, які проводили різноманітні заняття з дітьми. Також були запрошені гості для проведення майстер-класів з малювання, квілінгу та оригамі. Під час табору діти спілкувалися з психологами, грали в різноманітні рухливі ігри, вивчали Закон Божий, майстрували й робили різноманітні поробки. Активну участь у роботі табору взяла участь співробітниця Вінницького районного методичного центру закладів освітив Тетяна Григораш. Також допомогу в організації та роботі табору надала директор дитячого центру розвитку і дозвілля дітей дошкільного віку "Бджілка" Алла Решетнік.

8 серпня, на завершення роботи табору, діти разом із вчителями та священиком звершили паломницьку поїздку до Барського жіночого монастиря, де мали змогу молитовно вклонитись Барській іконі Божої Матері та іншим святиням.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram