31 жовтня
2018 р.
Недільна школа Вінницького храму здійснила паломницьку поїздку на Закарпаття

З 27 по 30 жовтня діти недільної школи храму Воскресіння Господнього м. Вінниці разом з батьками та на чолі з настоятелем архімандритом Флавіаном (Рішко) здійснили паломницьку поїздку на Закарпаття.

Спочатку діти побували у Мукачівському замку (інша назва замок Паланок). Вихованці недільної школи ознайомились з історією замку, дата заснування якого точно не відома, але він згадується в документах XI століття. Того ж дня учасники поїздки відвідали термальні джерела.

У Неділю паломники молились за Божественною літургією у чоловічому монастирі святителя Миколая с. Іза-Карпутлаш. Діти разом за батьками молитовно вклонились мощам преподобного Олексія Карпаторуського, який був ігуменом обителі.

Того ж дня вихованці недільної школи відвідали жіночий монастир святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Копашенська Поляна. Паломники отримали благословення та поспілкувались з настоятелькою обителі ігуменею Любов'ю.

Окрім духовного відпочинку діти та дорослі насолодилися активним відпочинком на природі: збирали гриби, грали в ігри та мали щире спілкування зі своїм настоятелем отцем Флавіаном.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp