27 травня
2019 р.
У Луці-Мелешківській парафіяни молитовно вшанували пам'ять загиблого в ООС односельчанина

25 травня від Преображенського храму с. Лука-Мелешківська на місцеве кладовище вирушила хресна хода на чолі з протоієреєм Віктором Чверкуном. Тут, на могилі загиблого в ООС односельчанина Богдана Коломійця, була звершена панахида. Рік тому, саме у цей день хлопця було поховано на сільському кладовищі.

Коломієць Богдан Олександрович - командир 2-го відділення снайперів взводу снайперів 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, молодший сержант. Народився 29 квітня 1995 року в селі Лука-Мелешківська Вінницького району Вінницької області. Брав участь в антитерористичній операції та операції об'єднаних сил на сході України.

22 травня 2018 року молодший сержант Коломієць загинув від множинних осколкових поранень отриманих внаслідок артилерійського обстрілу позицій українських військових в районі селища міського типу Зайцеве Бахмутського району Донецької області.

25 травня 2018 року похований на кладовищі села Лука-Мелешківська Вінницького району.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (23.08.2018; посмертно).

12 жовтня 2018 року в селі Лука-Мелешківська Вінницького району на фасаді будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Шкільна, 52), де навчався Богдан Коломієць, на честь героя відкрито меморіальну дошку.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp