30 серпня
2019 р.
В громадах Вінницько-Барської єпархії ПЦУ відбуваються молебні перед початком нового навчального року

28 серпня, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, клірики Вінницько-Барської єпархії ПЦУ звершили богослужіння на парафіях та благословили дітей перед початком нового навчального року.

В с. Олександрівка Жмеринського району протоієрей В’ячеслав Буданевич звершив Божественну Літургію та благословив дітей на новий навчальний рік. Богослужіння відбулося в сільському клубі, оскільки до храму релігійну громаду не пускають. В цей день до Причастя приступило особливо багато молоді та дітей. Священик привітав парафіян зі святом Успіння та побажав гарного навчального року.

В с. Пеньківка Літинського району релігійна громада, яка вже сьомий місяць молиться біля зачиненого храму, також молилася за Божественною Літургією, яку звершив ієромонах Софроній (Чуприна). Після богослужіння був відправлений молебень з благословенням дітей на новий навчальний рік.

Ввечері того ж дня ієромонах Софроній звершив молебний спів для школярів у с. Хижинці Вінницького району. Після молитви всіх дітей громада пригостила солодощами та виноградом, а на останок всі разом заспівали «Отче наш».

В с. Кусиківці Літинського району ієрей Анатолій Блащук звершив Божественну Літургію і благословив дітей на новий навчальний рік. Після богослужіння священик, який також є за професією викладачем, привітав парафіян зі святом Успіння Богородиці і побажав школярам плідного та благословенного навчального року.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber і WhatsApp