4 листопада
2019 р.
Поминальні богослужіння відбувалися просто неба або в пристосованих приміщеннях

2 жовтня, в Димитрівську поминальну суботу, на запрошення парафіян, священники Вінницько-Барської єпархії ПЦУ звершили заупокійні богослужіння на парафіях, де вірян ПЦУ не допускають у їхні храми прихильники Московського патріархату в Україні.

В селі Лука-Мелешківська Вінницького району релігійна громада на чолі з настоятелем Преображенського храму протоієреєм Віктором Чверкуном звершила панахиду на місцевому цвинтарі. У богослужінні взяли участь понад 200 вірян.

Цього ж дня в селі Пеньківка Літинського району була звершена Божественна Літургія та панахида. Богослужіння, яке очолив ієромонах Софроній (Чуприна) було звершене в трапезній біля пустого в цей день Миколаївського храму.

В селі Хижинці Вінницького району біля храму була звершена панахида, яку очолив ієрей Анатолій Блащук, також цього дня в пристосованому приміщенні молилася релігійна громада села Вінницькі Хутори.

В селі Верхівка Барського району, де храм закритий священиком УПЦ (МП), протоієрей Димитрій Пилинь звершив панахиду в тимчасово пристосованому приміщені в сільському клубі.

Того ж дня панахида правилася в селі Олександрівка Жмеринського району. Богослужіння звершив протоієрей В’ячеслав Буданевич.

В кожному селі парафіяни приносили до місця молитви продукти, які потім були передані у лікарні, інтернати та інші соціальні заклади.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp