4 листопада
2019 р.
Релігійна громада ПЦУ с. Лука-Мелешківська взяла участь у святкуванні Дня села

3 листопада в селі Лука-Мелешківська Вінницького району відбулися урочисті заходи з нагоди Дня села. До участі у святкуванні було запрошено релігійну громаду Спасо-Преображенського храму ПЦУ. Віруючі разом з настоятелем протоієреєм Віктором Чверкуном з радістю відгукнулися на запрошення та створили одну зі святкових локацій.

Тут були представлені вишиті членами громади ікони, рушники, інші вироби народного мистецтва, а також смачні страви. На фото, якими була оформлена локація, громада показала свій непростий шлях, який їй доводиться проходити впродовж останнього року, після прийнятого на загальних зборах рішення про приєднання до Православної Церкви України.

Незважаючи на те, що на цьому шляху вірянам доводиться долати багато перепон, які їм чинять представники Російської Православної Церкви в Україні, лучани показали й свої досягнення. Зокрема на фото можна було побачити соціальні та гуманітарні ініціативи громади ПЦУ: відвідання будинку-інтернату у Брацлаві, опіка «Будинку Мама», допомога стареньким і немічним односельчанам, організація дитячої групи «Пласт» та інші.

Парафіяни разом із настоятелем протоієреєм Віктором та регентом матінкою Іриною привітали гостей та учасників свята піснею на слова Володимира Забаштанського «Україно молюся за тебе».

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp