14 червня
2020 р.
У с. Малі Крушлинці віряни ПЦУ встановили поклінний хрест

14 червня, в Неділю всіх святих у с. Малі Крушлинці Вінницького району за участю вірян місцевої релігійної громади Покрови Пресвятої Богородиці канонічної Помісної Православної Церкви України відбулася урочиста подія. Після Божественної літургії, яку настоятель парафії ієрей Павло Звіринський відправив у приміщенні трапезної на території храму, селом пройшов хресний хід. Зі співом молитов віряни прийшли до в’їзду в населений пункт, де з їхньої ініціативи та за сприяння місцевих меценатів був встановлений новий поклінний Хрест.

Ієрей Павло звершив Чин освячення Хреста та молитву за мир в Україні і захист від згубної пошесті, від якої нині потерпає світ. Священик привітав вірян зі святом Всіх святих та з урочистою подією в житті села, а також нагородив благословенними грамотами митрополита Симеона меценатів, які сприяли відновленню Хреста. Релігійна громада у свою чергу подякувала за молитви і духовну опіку настоятелю ієрею Павлу Звіринському та протоієрею В’ячеславу Буданевичу, який прибув у Крушлинці, щоби розділити радість з вірянами, яких він духовно підтримував, коли майже півтора роки тому вони прийняли рішення вийти з юрисдикції УПЦ Московського патріархату і приєднатися до канонічної Православної Церкви України.

Незважаючи на те, що таке рішення було прийняте переважною більшістю парафіян, прихильники УПЦ МП досі продовжують утримувати в своїх руках Покровський храм та подають проти жителів Малих Крушлинців судові позови. Але віряни Православної Церкви України терпляче моляться і вірять, що Господь допоможе їм подолати тимчасові труднощі, які свідомо чи несвідомо створюють їм нечисленні прихильники Московського патріархату, котрі з часом і самі зрозуміють, що православні українці мають право на свою Помісну Українську Православну Церкву.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp