13 липня
2020 р.
Релігійна громада ПЦУ с. Малі Крушлинці організувала збір овочів, ягід і продуктів для мешканців обласного пансіонату для осіб похилого віку

13 липня 2020 року за ініціативи релігійної громади храму Покрови Пресвятої Богородиці села Малі Крушлинці Вінницького району Православної Церкви України було проведено збір благодійної допомоги для мешканців Вінницького обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.

Надихнула громаду на добру справу працівник пансіонату, начальник соціально-психологічної та трудової реабілітації Надія Олійник. Благодійну акцію очолив настоятель парафії ієрей Павло Звіринський. На заклик Церкви відгукнулися багато жителів села, які зібрали і розфасували ягоди: малину, смородину, вишню, а також зелень, овочі, сало та солодощі. Захід активно підтримав голова місцевого ТОВ СТОВ «Малі Крушлинці» Петро Герцун.

Мешканці пансіонату, які отримали продукти та вітамінні смаколики, щиро подякували отцю Павлу Звіринському, його парафіянам та усім жителям Крушлинців, які проявили добру волю і християнську любов.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp