15 жовтня
2021 р.
У Малих Крушлинцях релігійна громада відсвяткувала престольне свято у пристосованому приміщенні

14 жовтня, в день престольного свята свого храму, члени релігійної громади Покрови Пресвятої Богородиці с. Малі Крушлинці Вінницького району молилися за Божественною літургією у трапезній поруч із храмом. В цей же час менша частина громади, яка залишається поки що серед прихильників Російської Православної Церкви в Україні, молилася у старовинному храмі, куди вірян ПЦУ не допускають.

Незважаючи на це, престольне свято віряни канонічної помісної Української Церкви відзначили урочисто і з духовним натхненням. Божественну Літургію звершили настоятель місцевого храму ієрей Павло Звіринський та священник з Іванова ієрей Юрій Волощук у співслужінні з протодияконом Вінницько-Тульчинської єпархії Анатолієм Подоляком. Під час богослужіння були прочитані молитви за справедливий мир в Україні та за захисників і захисниць України.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму. Священники привітали вірян зі святами Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем українського козацтва та Днем захисників і захисниць України. З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона настоятель храму ієрей Павло вручив благодійнику парафії Петру Герцуну медаль Православної Церкви України «За жертовність і любов до України». Релігійна громада також отримала подяку за активну волонтерську діяльність і допомогу воїнам ООС від 9 окремого мотопіхотного батальйону 59-ї бригади. Вручив грамоту ветеран АТО, односельчанин Олександр Сєркез. Після закінчення богослужіння і вітань відбулася спільна святкова трапеза, організована парафіянами.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp