22 августа
2020 г.
МОЛИТВА В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Господи Ісусе Христе, Боже нaш, Боже всякого милосeрдя і щедрот, що Його милість безмірна і чоловіколюбності безодня недослідима. Ось ми, недостойні раби Твої, зі страхом і трепетом до Твоєї величності припадаємо і подяку за всі Твої благодіяння народу нашому і країні підносимо.

Сам, Творче і Владико наш, в урочистий цей день поглянь ласкаво на батьківщину нашу Україну, на владу, військо і весь народ її. Навчи нас пізнавати волю Твою святу і ходити дорогами заповітів Твоїх в усі дні життя нашого.

Благослови добрі наміри і вчинки усіх громадян, найперше ж тих, кого Ти поставив при владі, даруй їм глибокий і невід’ємний мир та наділи страхом Божим і мудрістю, щоб за їх справедливого правління ми провадили тихе й мирне життя в усякому благочесті і чистоті.

О, Премилосердний Господи, «без Тебе не можемо творити нічого», отже, навчи нас бути одностайними у добрих справах і нелицемірно братолюбними, подай нам від щедрот Твоїх усього, чого ми потребуємо для тимчасового і вічного життя, бо Ти один знаєш, що нам потрібно і благословення Твоє випереджає наші прохання.

Бо Ти милостивий і чоловіколюбний Бог єси, і Тобі славу возсилаємо Отцю і Сину і Святому Духу нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.