16 июля
2018 г.
Вінницька єпархія прийняла на відпочинок дітей з Донецької області

14 липня у Вінницю прибули діти, серед яких більшість діти-сироти з населених пунктів Жованка та Бахмутка Донецької області, що знаходяться у безпосередній близькості від лінії розмежування.


Під час перебування на Вінниччині діти ознайомляться з її культурними, історичними та духовними пам’ятками та проведуть десять днів у православному дитячому таборі «Анфілада на Дністрі», який організовує Вінницька єпархія у Могилів-Подільському районі, поблизу древнього Лядівського скельного монастиря.


Приїзд дітей організували і представники Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та громадської організації «Спілка ветеранів Повітряно-десантних військ Вінниччини».


У Вінниці діти побували у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, де для гостей провів екскурсію секретар Вінницької єпархії протодиякон Владислав Демченко. Потім відбулася подорож на катері річкою Південний Буг. Наступного дня гості з Донеччини відвідали Свято-Троїцький Браїлівський монастир та побували у музеї композитора Петра Чайковського у Браїлові.


Цього ж дня діти мали змогу побачити ще одну подільську обитель – жіночий монастир на честь Барської ікони Пресвятої Богородиці у м. Бар.


16 липня діти переїхали у Могилів-Подільський район та влилися у велику дружну сім’ю табору «Анфілада», який розпочав свою роботу у Лядові під керівництвом архімандрита Аркадія (Сенчуківського).


Прес-служба Вінницької єпархії