14 августа
2019 г.
Вічна пам’ять! Відійшов до Бога священик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

13 серпня на 47-му році життя після тривалої важкої хвороби відійшов до Бога клірик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ, настоятель храму святителя Миколая с. Непедівки Козятинського району протоієрей Віктор Боднар.

Отець Віктор народився 30 травня 1973 року в місті Тернополі. Закінчив Кременецьке медичне училище, а згодом Почаївську духовну семінарію.

Рукопокладений у сан диякона та священика у 1997 році єпископом Тульчинським і Брацлавським Інокентієм. 23 липня 1997 року був призначений настоятелем Свято-Миколаївського храму с. Непедівка та храму святих апостолів Петра і Павла с. Залізничне Козятинського району Тульчинської (згодом Вінницької) єпархії.

На парафії зарекомендував себе як хороший пастир. Користувався заслуженою повагою і любов’ю парафіян. Докладав чимало зусиль для будівництва храму у Непедівці. Перенісши важку операцію у 2018 році, о. Віктор до останнього часу не припиняв роботи з прикрашання храму та невтомно піклувався про своїх парафіян, яких любив усім серцем.

Поховають протоієрея Віктора Боднаря 15 серпня біля Свято-Миколаївського храму с. Непедівка, в якому він був першим настоятелем з часу заснування. Заупокійну Божественну літургію та чин поховання звершить митрополит Вінницький і Барський Симеон. Початок богослужіння о 8.00.

Вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Віктору!

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber і WhatsApp