22 сентября
2019 г.
Митрополит Симеон взяв участь у заходах в рамках Всеукраїнського конгресу сімей, який проходив у Вінниці

З 20 по 22 вересня на Вінниччині проходив Всеукраїнський конгрес сімей, що був організований Всеукраїнською радою церков та Римсько-Католицькою Церквою за сприяння Вінницької облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

В рамках Конгресу 22 вересня у Вінниці пройшов марш родин «Сім’я сильна Богом», в якому взяли участь понад шість тисяч учасників з різних країн світу. Марш завершився виступами організаторів та представників місцевої влади, які говорили про важливість сім’ї, яка є міцним фундаментом Держави, і збереження в українському суспільстві сімейних цінностей. У якості почесних гостей на захід були запрошені архієреї Православної Церкви України: митрополит Вінницький і Барський Симеон та митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, яких супроводжували представники вінницького духовенства.

Митрополит Симеон в рамках Конгресу мав спілкування з його учасниками, з представниками влади, з духовенством Римсько-Католицької Церкви та інших конфесій, а також з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, котрий очолив богослужіння, яким у Вінниці завершився Всеукраїнський Конгрес сімей.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp