28 мая
2020 г.
Перший заступник Міністра у справах ветеранів України разом з митрополитом Симеоном вшанував пам’ять загиблих воїнів Вінниччини

28 травня, під час робочого візиту у Вінницю, перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун вшанував пам’ять загиблих воїнів АТО/ООС та поклав квіти до меморіальної дошки, що встановлена поруч із Спасо-Преображенським кафедральним собором.

На дошці викарбувані імена 259-ти загиблих жителів Вінниці та Вінницької області, котрі віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України. Перед покладанням квітів молитву за загиблими воїнами звершили священнослужителі собору. Митрополит Вінницький і Барський Симеон поклав квіти до меморіальної дошки разом Олександром Порхуном.

Після закінчення урочистого заходу заступник міністра розповів митрополиту Симеону про напрямки діяльності свого міністерства і зокрема про підтримку ветеранів і сімей загиблих героїв в областях України. Архієрей, у свою чергу, розповів про співпрацю Вінницько-Барської єпархії ПЦУ з обласним підрозділом міністерства. Митрополит Симеон також подарував Олександру Порхуну ікону у благословення на подальші добрі справи.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp