17 июня
2020 г.
Запрошуємо молодих людей до православного англійського клубу «English Tea Club»

Православний клуб вивчення англійської мови «English Tea Club» був створений при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці 14 червня 2020 року з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона. Метою клубу є створення можливості для молодих людей навчитися вільно спілкуватися англійською мовою, обговорюючи події з життя Православної Церкви України та інших Помісних Православних Церков, а також події і теми, які є актуальними для сучасної молоді.

Модератором зустрічей є молодий талановитий педагог Владислав Качур, котрий у 2017 році увійшов до п’ятірки найкращих педагогів України за версією Global Teacher Prize 2017 та є одним з призерів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова». В процесі вдосконалення навичок планується організація спілкування молодих українських вірян з їхніми православними однолітками та священнослужителями з інших країн світу.

Заняття проводяться щонеділі о 18.00 безпосередньо у приміщеннях собору, на природі або онлайн – як це дозволяє погода та умови карантину. З часом, після формування кількох вікових груп, графік буде корегуватися.

Для запису у Клуб бажаючим слід заповнити запропоновану Google-форму та отримати запрошення від модератора.

Будемо раді, якщо у нашому клубі ви знайдете нових друзів і збільшите рівень знань англійської мови, щоби використовувати ці знання на користь собі, ближнім, своїй країні та Церкві.

Додаткова інформація за телефоном: +38(098)3189964 та на сторінці клубу на Facebook 

Welcome!

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp