4 августа
2020 г.
Архієрейська Божественна літургія у Вороновиці та привітання настоятеля місцевого храму з 60-річчям (ФОТО, ВІДЕО)

4 серпня 2020 року, у день пам'яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у храмі Чуда Архістратига Божого Михаїла смт Вороновиці Вінницького району. Його Високопреосвященству співслужили священники м. Вінниці та Вінницького району. Під час Літургії підносилась  молитва про припинення епідемії.

Після богослужіння та молебного співу владика Симеон звернувся до вірян з проповіддю. Також Архіпастир привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Мельниковича з 60-річчям. Владика побажав отцю Володимиру від Бога довгих років життя та Його Всесильної допомоги у пастирських трудах на благо Церкви Христової. З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія митрополит Симеон нагородив протоієрея Володимира орденом УПЦ (ПЦУ) святого Архістратига Божого Михаїла ІІ ступеню. Також владика подарував ювіляру ікону Божої Матері та вручив богослужбову просфору.

Довідка: Храм Чуда Архістратига Божого Михаїла у смт Вороновиця Вінницького району.

Дерев’яний, з трьома куполами, збудований у 1752 році стараннями місцевих парафіян.

На початку ХХ століття на місці тієї церкви лежав камінь, а саме місце було огороджене. Настоятель храму - протоієрей Володимир Мельникович 1960 року, народився у с. Красне Турківського району на Львівщині. У 1982 році був висвячений у сан диякона та незабаром – священика. Служив на парафіях Шаргородського, Літинського та Вінницького районів. З 2001 року є настоятелем храму Чуда Архістратига Божого Михаїла у смт. Вороновиця та Хрестовоздвиженського храму с. Іванівка Вінницкого району. У 2018 році разом із своїми парафіянами одним із перших на Вінниччині підтримав утворення Помісної Православної Церкви України.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp