12 сентября
2020 г.
У кафедральному соборі звершено молебень за місто Вінницю (ФОТО, ВІДЕО)

12 вересня 2020 року, в День міста Вінниці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся святковий молебень, який звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні духовенства.

Перед початком богослужіння Архіпастир звернувся до вінничан з вітальним словом і наголосив, що незважаючи на те, що через небезпеку поширення коронавірусної інфекції, міська влада прийняла рішення перенести масові святкування і проводити більшість святкових заходів онлайн, традиція розпочинати цей день з молитви за місто залишилася.

Владика Симеон закликав присутніх у храмі та телеглядачів, які дивилися трансляцію богослужіння у телеефірі та в мережі Інтернет, до молитви за благоденство і мир для усіх вінничан, за мудрість і Божу допомогу для правителів та усіх тих, хто працює, щоби місто щодня було чистим, охайним, щоби в ньому розвивалися усі важливі сфери людського життя, а це значить, щоби працювало виробництво і були робочі місця, щоби на високому рівні працювала сфера обслуговування, щоби розвивалася культура, туризм, медицина і все те, що необхідно для жителів Вінниці.

Окрім звичайних у такий святковий день молитовних прохань митрополит Симеон закликав додати прохання до Бога про здоров’я людей та за медиків, які опікуються хворими.

Окрім земних потреб важливо молитися, щоби в нашому місті розвивалася духовність, щоби більше людей чули в своєму серці голос Божий і наповнювали храми, промовляли в них свої молитви, вчилися в них віри і моралі. На цьому особливо наголосив у своєму слові митрополит Симеон.

Архієрей звернувся з привітанням до міського голови Сергія Моргунова та до усіх вінничан і побажав, щоби місто Вінниця з Божою допомогою і надалі було найкращим, найкомфортнішим, багатим духовно і матеріально, затишним для місцевих жителів і щедрим та гостинним для тих, хто завітає до нього.

Після привітання митрополита Симеона відбувся молебень, під час якого прозвучала молитва «Боже Великий єдиний», а наприкінці проголошене многоліття Україні, місту Вінниці та усім її жителям.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp