1 октября
2020 г.
Митрополит Симеон відвідав парафію с. Лука-Мелешківська, на якій триває зведення тимчасового храму-трапезної

30 вересня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав вечірнє богослужіння на парафії Свято-Преображенського храму с. Лука-Мелешківська Вінницького району. Настоятель парафії протоієрей Віктор Чверкун звершував акафіст святим мученицям Вірі, Надії, Любові і їх матері Софії у тимчасовому храмі-трапезній, який громада будує у той час, поки тривають суди, ініційовані прихильниками УПЦ Московського патріархату, котрі не допускають вірян ПЦУ до місцевого храму, на який останні мають усі документи. Наразі будівля, де відбувалося богослужіння, використовується як храм, а згодом буде виконувати функції трапезної та недільної школи.

Митрополит Симеон привітав настоятеля та парафіян зі святом і побажав їм вдосконалюватися у чеснотах, якими названі святі мучениці Віра, Надія та Любов, а головне, прагнути мудрості, щоби в усіх складних обставинах життя, проявляти ці чесноти і свідчити ними про свою приналежність до Церкви Христової.

Оглянувши будівництво, архіпастир подякував усім парафіянам, адже усі вони долучилися до благородної справи побудови церковної споруди, яку дуже швидко, лише за три місяці збудували. Звичайно, що залишається ще багато роботи, зокрема потрібно вставити вікна і двері, а також накрити дах, але вже зараз віряни Православної Церкви України можуть збиратися вже не на вулиці, як це було впродовж останніх півтора року. Митрополит Симеон побажав парафіянам Божої допомоги у зведенні храму та проспівав із присутніми у храмі величання святим мученицям, пам’ять яких відзначалася цього дня, і усім святим землі Української, на честь яких названий тимчасовий храм у Луці-Мелешківській.

Від імені парафіян Православної Церкви України Свято-Преображенського храму с. Лука-Мелешківська просимо небайдужих людей, які бажають підтримати громаду, яка не опускає руки, а продовжує боротися за свій старий храм і самотужки будує нове церковне приміщення, допомогти у цій благій і богоугодній справі та перерахувати кошти на картковий рахунок 5168 7554 2290 8679.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp