23 февраля
2021 г.
Митрополит Симеон здійснив візитацію парафій Козятинського благочиння

23 лютого 2021 року митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав Козятинське благочиння. В супроводі благочинного протоієрея Валерія Кушніра Архієрей завітав до храму Архістратига Михаїла с. Кордишівка.

Після молитви митрополит Симеон мав бесіду з активом місцевої релігійної громади. Голова парафіяльної ради Світлана Панасюк розповіла Архієрею про життя громади за період після її приєднання до Православної Церкви України. Митрополит Симеон, у свою чергу, подякував парафіянам за їхній внесок у розбудову Помісної Православної Церкви в Україні. Владика надав вірянам духовні настанови, які стосуються належної підготовки та проведення Великого посту, що наближається.

Під час подальшого спілкування і огляду храму Архієрей висловив практичні поради щодо утримання церковної будівлі та території навколо храму.

Цього ж дня митрополит Симеон відвідав парафію храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Махнівка. Владику з короваєм та квітами зустріли члени церковного активу на чолі з настоятелем протоієреєм Андрієм Кіпером.

Після короткої молитви митрополит Симеон поспілкувався з членами релігійної громади, розпитав про те, як організоване духовне життя на парафії, з якими труднощами доводиться зустрічатися. Митрополит Симеон надав вірянам духовні настанови та поради.

Разом із настоятелем протоієреєм Андрієм та благочинним протоієреєм Валерієм митрополит Симеон оглянув храм, який релігійна громада будує поряд із тимчасовим храмом. Нещодавно були завершені роботи з покриття даху на будівлі храму. Вже навесні будівельні та оздоблювальні роботи планується продовжити.

Оглянувши будівлю, митрополит Симеон подякував отцю Андрію та його парафіянам за працю та побажав Божого благословення і допомоги на подальші труди і щодо будівництва храму, і щодо розбудови помісної Православної Церкви України.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp