8 мая
2021 г.
Митрополит Симеон вшанував пам'ять та звершив молитви на місцях захоронень військових і військовополонених, які загинули під час Другої світової війни

8 травня 2021 року, в День пам'яті та примирення, напередодні Дня перемоги над нацизмом, митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з духовенством відвідав місця захоронень воїнів, які обороняли місто Вінницю у роки Другої світової війни, та військовополонених.

Владика звершив заупокійне богослужіння та поклав квіти до Меморіалу загиблим воїнам Другої світової війни та пам'ятного знаку Небесній сотні, загиблим воїнам в АТО та ООС на Європейській площі.

Митрополит Симеон також відвідав пам’ятник, встановлений у смт Стрижавка Вінницького району на місці поховання понад чотирнадцяти тисяч, військовополонених, закатованих під час будівництва ставки «Вервольф».

Заупокійну молитву було завершено і біля Меморіалу на місці поховання страчених військовополонених німецького табору (Шталаг 329) та біля Меморіального комплексу, присвяченого воїнам, що загинули у боях за звільнення міста Вінниці від нацистських загарбників.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp