25 июня
2021 г.
Митрополит Симеон взяв участь в урочистостях з нагоди Дня заснування 101-го окремого полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення

25 червня у вінницькому Будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня заснування 101-го окремого полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення. У новітній період історії, з 2014 року, 29 ротацій військовослужбовців полку захищали незалежність та територіальну цілісність України в районі проведення АТО/ООС. Особовий склад полку несе щоденну службу по забезпеченню обороноздатності країни. Про досягнення своїх підлеглих бійців та офіцерів учасникам урочистостей розповів командир полку полковник Володимир Цимбалюк. З ювілейною датою військовослужбовців вітали почесні гості, серед яких були представники командування Повітряних Сил Збройних Сил України, ветеранських організацій, Вінницької міської ради.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон привітав командира, офіцерів, військовослужбовців і працівників полку від імені Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Вітальну адресу від Предстоятеля зачитав військовий капелан протоієрей Олег Скнар. Митрополит Епіфаній зокрема подякував військовослужбовцям полку за старання на шляху до встановлення справедливого миру та висловив побажання, щоби правиця Господня оберігала воїнів та супроводжувала у цій надважливій місії.

Після того, як було зачитане вітання Предстоятеля, митрополит Симеон вручив нагороди Православної Церкви України військовослужбовцям. Зокрема командир частини полковник Володимир Цимбалюк та заступник командира з морально-психологічного забезпечення Сергій Кирик були удостоєні орденів святого великомученика Юрія Переможця. Окремим офіцерам, сержантам та працівникам військової частини були вручені медалі святого Юрія Переможця, медаль «За жертовність та любов до України», а також грамоти Вінницько-Барської єпархії ПЦУ за вірність Богу і народу України.

Протоієрей Олег Скнар, який супроводжував на урочистостях митрополита Симеона і який є капеланом київського Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України, також вручив Полку відзнаки та грамоту від свого військового медичного закладу, які підписав його начальник генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.

На завершення привітань митрополит Симеон вручив командиру частини ікону покровителя воїнів святого великомученика Димитрія Солунського у благословення для всіх, хто служить і надалі буде нести службу народу України у 101-му Полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp