12 октября
2021 г.
Капелан у Вінниці розповів школярам про захисників України та про секрети міцності Українського війська

12 жовтня у вінницькій бібліотеці №13 відбувся урок мужності «Нащадки славних козаків», присвячений Дню козацтва та Захисників України, який провели працівники бібліотеки для учнів 6-го класу вінницької школи №33. В заході взяли участь військовослужбовець контрактної служби Збройних Сил України Олексій Соць та капелан Повітряних Сил Збройних Сил України Віктор Чверкун.

Отець Віктор, зокрема, розповів школярам про віхи історії України та про її захисників. Особливо священник зупинився на сьогоденні і неоголошеній війні, яка триває на сході України. Капелан доповнив розповідь Олексія Соця про мужність, героїзм, братерство, взаємодопомогу наших воїнів, які є основними факторами міцності Збройних Сил України і навів прикладі зі своєї пастирської капеланської практики.

Отець Віктор також розповів дітям, які якості слід виховувати в собі, щоби стати патріотом своєї країни і хорошою людиною. Після розповідей дорослих та перегляду патріотичних фільмів відбувся діалог, під час якого капелан відповів на запитання дітей.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp