6 июля
2017 г.
Віряни Жмеринського району помолилися перед Святогірською іконою Божої Матері
6 липня Святогірська ікона Пресвятої Богородиці, яка з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія перебуває у Вінницькій єпархії, відвідала Жмеринське благочиння. Святиню урочисто зустрічало духовенство району на чолі з благочинним протоієреєм Ярославом Коромчевським. Після того, як ікону внесли до собору святого благовірного князя Олександра Невського перед нею було звершено молебень з акафістом. По закінченні молебню священики відправили Божественну Літургію під час якої підносились прохання за Церкву та мир в Україні.

О 12 годині ікона прибула до храму святого великомученика Пантелеімона (при районній лікарні), згодом ікона прибула до храму святителя Луки Кримського (при залізничній лікарні). Під час перебування у храмах до Святині молитовно вклонились пацієнти лікарень.

Увечері Святогірська ікона прибула до храму святителя Миколая м Жмеринки. Святиню зустрічали місцеві священики і віряни. Було звершене святкове Всенічне бдіння, під час якого парафіяни мали змогу вклонитись іконі. По закінченні богослужіння перед іконою було звершено молебень з акафістом.

Завтра, вранці, ікона відправиться у Козятинський район с. Пузирки, де в місцевому храмі Різдва Пророка і Предтечі Іоанна відбудеться архієрейське богослужіння.

Прес-служба Вінницької єпархії