14 березня
2020 р.
Під час карантину будуть організовані прямі трансляції богослужінь з Преображенського собору ПЦУ м. Вінниці

Дорогі брати і сестри!

У зв'язку із пандемією вірусу грипу COVID 19 в Україні запроваджено заходи із запобігання розповсюдженню інфекції. Ці заходи полягають, у тому числі, в обмеженні масових зібрань людей.

Виконуючи рекомендації влади та лікарів і розуміючи необхідність дотримання правил безпеки під час пандемії, парафіянам Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці, котрі відчувають будь-які ознаки застуди або грипу, необхідно залишатися вдома, щоби не наражати на небезпеку своїх ближніх.

Також від відвідання храму під час епідемії рекомендовано утриматися людям поважного віку і дітям. Призупинено заняття дитячої недільної школи та репетиції і спів під час богослужіння дитячо-молодіжного хору.

Для згаданих вище людей, для наших парафіян і взагалі для усіх православних християн, які вирішили з міркувань безпеки в цю неділю і у інші важливі дні Великого посту залишитися вдома, будуть організовані прямі трансляції богослужінь з нашого собору. Трансляції будуть відбуватися до закінчення карантину (3 квітня).

Про трансляції буде повідомлено заздалегідь на сайті Вінницько-Барської єпархії ПЦУ та на сторінці єпархії на Facebook. На цих сторінках відбуватиметься і сама трансляція.

Запрошуємо тих, хто поки що залишається вдома, до спільної молитви і разом молимось про припинення епідемії, щоби незабаром, вже безпосередньо у храмі, пройти підготовчі дні перед Пасхою і зустріти це радісне свято перемоги Життя над смертю.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp