У кафедральному соборі звершено молебінь з нагоди Дня Незалежності України
24 серпня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці був відправлений молебінь з нагоди головного державного свята України. Богослужіння, з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона звершив митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт у співслужінні міського духовенства. Під час молебню підносилися молитви за Державу, за її владу і військо, добробут народу та мир в Україні. По завершенні молитви дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського собору виконав духовний гімн України «Боже великий єдиний!»
На молебні були присутні голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутати обласної і міської ради, керівники силових структур, а також члени закордонних делегацій і парафіяни собору.
Митрополит Агапіт та керівники області і міста звернулися до присутніх з вітаннями з нагоди свята. Також владика Агапіт передав вітання від керуючого Вінницькою єпархією митрополита Симеона.
Потім митрополит Агапіт привітав заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка з Днем народження.
Прес-служба Вінницької єпархії
Читайте наші новини у Telegram
Фотоальбом на FLICKR