У кафедральному соборі звершено молитву за місто Вінницю

11 вересня 2021 року, в День міста Вінниці, після Літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся святковий молебень, який звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні духовенства.


Перед початком богослужіння Архіпастир звернувся до вінничан з вітальним словом.


Владика Симеон закликав присутніх у храмі розпочати святкування Дня міста з молитви за мир і благополуччя для усіх вінничан, за мудрість і Божу допомогу для влади та усіх тих, хто працює, на благо міста.


Після вітального слова відбувся молебень, під час якого прозвучала молитва «Боже Великий єдиний», а наприкінці проголошене многоліття Україні, місту Вінниці та усім її жителям.


По завершенні молебню Архієрей звернувся з привітанням до міського голови Сергія Моргунова, який був присутній на богослужінні, представників міської влади, гостей та вінничан і побажав, щоби місто Вінниця з Божою допомогою і надалі було найкращим, найкомфортнішим, багатим духовно і матеріально.


Міський голова також привітав митрополита Симеона, духовенство і парафіян з Днем народження міста. Сергій Анатолійович відзначив, що це свято вже багато років поспіль відзначається молитвою у кафедральному соборі і подякував свяшенниками та вірянам за постійні молитви та попросив і надалі молитися, зокрема за захист від коронавірусу і проти поширення епідемії.


Також перед початком молебню міський голова Сергій Моргунов, представники міської та обласної влади вшанували пам'ять вінничан, які загинули захищаючи територіальну цілісність України, поклавши квіти до пам'ятної дошки біля собору, а також поклали квіти до могили почесного громадянина Вінниці - митрополита Макарія (Свистуна).


Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)


Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp




print the material
Accessibility menu
Contrast settings
Font size
Letter spacing
Line height
Images
Font
Reset the settings