У Преображенський собор м. Вінниці доставлять Віфлеємський вогонь миру

16 грудня 2023 року, о 17.00, перед початком вечірнього богослужіння до Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці буде доставлений вогонь миру, який був запалений на місці народження Господа і Спасителя Ісуса Христа у м. Вифлеємі.

Від цього вогню у соборі будуть запалені лампади. Вифлеємський вогонь буде горіти у лампадах впродовж усього періоду Різдвяних свят. Кожний бажаючий зможе взяти цей вогонь і принести до своєї домівки.

Запрошуємо усіх бажаючих на церемонію передачі Вифлеємського вогню та на богослужіння, під час якого буде піднесена молитва за перемогу України та справедливий мир.

ДОВІДКА

Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва. Основна мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи і підтримки.

Традицію передавати вогонь придумали австрійські скаути, щоб нагадати суспільству істинну суть Різдва. Про час, коли необхідно подумати про тих, хто потребує нашої допомоги. Особливо про тих, хто не святкуватиме Різдво разом зі своєю родиною через хворобу, життєві обставини або захищаючи нашу країну на фронті.

Вогонь миру – це символ злагоди, спокою, любові до людей та світу. Символ порозуміння в суспільстві.

Pоздрукувати матеріал