Божественна літургія з нагоди свята Стрітення Господнього у Києво-Печерській Лаврі

В день відзначення одного з дванадцяти найбільших свят – Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, 2 лютого 2024 року, Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію в Успенському соборі Лаври. Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію співслужили старець митрополит Халкидонський Еммануїл (Вселенський Патріархат), митрополит Львівський Макарій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Донецький і Маріупольський Сергій, митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, єпископ Ужгородський і Хустський Кирил, єпископ Донецький і Слов’янський Сава, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, єпископ Херсонський і Таврійський Никодим, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія обителі та запрошене духовенство.

Після прочитання Євангелія Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також за богослужінням лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

На завершення святкової відправи Блаженнійший владика звершив освячення свічок та окропив присутніх освяченою водою.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії УПЦ (ПЦУ)

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ)

Pоздрукувати матеріал