Діти з дитячого хору кафедрального собору м. Вінниці передали кошти на допомогу ЗСУ

На Різдвяні свята дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору радував своїм співом не лише парафіян. Заспівавши колядки у храмі, діти вийшли на вулиці міста і співали просто неба, а також завітали у людні місця: торгові центри, вокзал, співали у транспорті. Всюди дітей приймали із задоволенням і за традицією за колядки давали дітям солодощі та гроші.

Усього хористи за святковий день зібрали майже чотирнадцять тисяч гривень. Ці кошти діти та їхній керівник Наталія Кременюк вирішили передати на допомогу Збройним Силам України. Вони долучилися до формування тактичних аптечок, які направляються безпосередньо на передову, у підрозділи, які зараз знаходяться у найгарячіших точках.

Військовий волонтер Владислав Головащенко, який безпосередньо займається наданням допомоги військовим, і зокрема опікується питаннями медичного забезпечення наших бійців, подякував дітям за їхній внесок у спільну справу. «Ваш спів і ваші кошти допоможуть врятувати життя двадцяти чотирьох захисників» - сказав волонтер, звертаючись до хористів і демонструючи їм вміст тактичних аптечок.

Цього разу на фронт відправляються двадцять чотири аптечки, але збір коштів триває постійно і Владислав сподівається на подальшу співпрацю. Діти були розчулені розповіддю волонтера про наших героїв та про те, якою важливою для них є підтримка з тилу. Тому і надалі хористи будуть долучатися до волонтерських ініціатив.

Крім спілкування з хористами та їхнім керівником Владислав Головащенко мав зустріч з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном. Під час цієї зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю між військовим волонтером та релігійною громадою Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці Православної Церкви України, зокрема у питаннях забезпечення військових ліками та медичним спорядженням.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ)

Pоздрукувати матеріал