Митрополит Симеон на чолі делегації ПЦУ взяв участь в урочистостях з нагоди інтронізації Предстоятеля Православної Церкви Кіпру

8 січня 2023 року митрополит Вінницький і Барський Симеон, Головний секретар Священного Синоду Православної Церкви України з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія разом з архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм та представниками делегації ПЦУ взяв участь в урочистому молебні та інтронізації новообраного предстоятеля Церкви Кіпру, архієпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Георгія ІІІ у кафедральному соборі святого апостола Варнави (м. Нікосія, Кіпр).

В урочистостях брали участь представники Вселенського Патріархату, особисто Предстоятель Церкви Греції Блаженнійший Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім ІІ, делегації патріархатів Александрії, Антіохії, Єрусалиму, Румунії та Болгарії, Церкви Албанії.

Вранці, 8 січня, у цьому ж соборі обраними ієрархами Вселенського Патріархату та Церкви Кіпру було звершено Літургію . За богослужінням молились представники Православних Церков. Архієреї та інші члени делегації ПЦУ причастилися за Божественною літургією Святих Христових Таїн.

За матеріалами facebook-сторінки архієпископа Євстратія

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ)

Pоздрукувати матеріал