Вінницький жіночий монастир ПЦУ передав чергову партію допомоги для мешканців постраждалих від війни регіонів України та для військових

Чергова партія гуманітарної допомоги для мешканців постраждалих від російських окупантів районів Київської області та необхідних для військовослужбовців засобів захисту була передана настоятелькою Вінницького жіночого монастиря на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці ігуменею Єліконидою (Воєводою) через працівників благодійного фонду «Теперішнє України». Aid Foundation «Nowadays of Ukraine».

Це лише одна з благодійних організацій, з якою співпрацює вінницький жіночий монастир ПЦУ у справі допомоги вимушеним переселенцям, постраждалим від військових дій мирним жителям, пораненим воїнам та військовим, які перебувають на передовій. Працівники фонду на своїй сторінці у мережі Facebook висловили подяку монастирю та особисто ігумені Єлікониді, яку назвали великим другом фонду.

«Завдяки вам ми змогли допомогти десяткам українських родин. І ми точно знаємо, що попереду – ще десятки та сотні таких родин! Нехай Бог оберігає вас та направляє на вашому світлому шляху!»

- йдеться у дописі працівників благодійної організації.

А Благовіщенський монастир тим часом, незважаючи на спроби московської церкви у Вінниці забрати у обителі приміщення, готує нові партії допомоги і гуманітарні вантажі, які збирають сестри на чолі з Ігуменею, благодійники монастиря в Україні та за кордоном, а також прості парафіяни, які щонеділі відвідують богослужіння у монастирському храмі, який знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Магістратська, 162.

З розкладом монастирських богослужінь, а також з історію та новинами життя монастиря Благовіщення Пресвятої Богородиці у Вінниці можна ознайомитися за посиланням.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ)

Pоздрукувати матеріал