19 серпня
2017 р.
Хресна хода з Браїлова вирушила до Почаївської Лаври
19 серпня, в день свята Преображення Господнього, по завершенню Божественної літургії, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі був відслужений молебень на благословення у дорогу для прочан, що вирушили цього дня у багатоденне піше паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври. 

Вже 16-й рік поспіль паломники з Браїлова йдуть до Почаєва, щоби відсвяткувати разом з паломниками з усієї України престольне свято Почаївської Лаври – Успіння Пресвятої Богородиці. Як і у попередні роки, очолює хресну ходу священик Браїлівського монастиря архімандрит Іоасаф (Ковецький), якому допомагають священики з Вінницької єпархії, а також один клірик Тульчинської єпархії.

Архімандрит Іоасаф повідомив, що цього року з Браїлова вийшло понад дві тисячі паломників. Частина з них повернеться додому після першого або другого дня паломництва, а далі шлях продовжать понад півтисячі прочан. Серед них, як зазначив отець архімандрит, не лише жителі Вінниччини, але й паломники з Одеської, Київської, Житомирської, Хмельницької областей.

Упродовж всього шляху паломники співають молитви й акафісти, священики читають молитви за Церкву Христову і за  мир в Україні. Хресна хода проводиться з благословення Високопреосвященнішого Симеона, митрополита Вінницького і Брського.

Прес-служба Вінницької єпархії