29 вересня
2017 р.
Представник Вінницької єпархії взяв участь у робочій нараді з питань надання допомоги постраждалим внаслідок вибухів у Калинівці
28 вересня, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулась робоча нарада з представниками волонтерських і громадських організацій області, що долучились до евакуації та допомоги мешканцям населених пунктів, що опинись в зоні можливого ураження внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу м. Калинівка. Про це повідомляє офіційний сайт Вінницької ОДА.

Метою зібрання, як зазначив Андрій Гижко, була  спільна координація дій органів влади і волонтерів для максимально ефективної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на території військових складів Міноборони поблизу м. Калинівка».

До участі у нараді долучився представник Вінницької єпархії УПЦ священик-волонтер Анатолій Кузнєцов, який надав свої пропозиції щодо конкретних заходів, які спрямовані на допомогу постраждалому внаслідок надзвичайної ситуації населенню

За підсумками проведеного засідання прийнято рішення координації спільних дій волонтерських організацій та органів влади для уникнення дублювання вжитих заходів. Також прийнято рішення щодо спільного моніторингу інформації про необхідну допомогу, яка надходить від громадян, що знаходяться в зоні можливого ураження.

Прес-служба Вінницької єпархії