6 грудня
2017 р.
Клірик Вінницької єпархії опікується новоствореною парафією у Португалії
Як повідомляє сайт Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви, 3 грудня 2017 року у місті Торриш Новаш (Torres Novas, Португалія) розпочалися регулярні богослужіння в новоутвореній українській православній парафії. Першу Божественну літургію в цей день звершив клірик Української Правосланої Церкви протоієрей Миколай Павлишин, якому доручено опікуватися новоствореною общиною.

За богослужінням, у якому взяли участь як місцеві українці, так і православні інших національностей, було піднесено молитву за мир в Україні. У місті Торриш Новаш та в прилеглих населених пунктах проживає значна кількість українців, а тому потреба у відкриті української православної парафії у даній місцевості існувала вже давно.

На сьогоднішній день, як йдеться у повідомленні, парафія у місті Торриш Новаш - вже друга парафія, яку з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за погодженням з єпископом Корсунським Нестором відкрила Українська Православна Церква у Португалії.

Прес-служба Вінницької єпархії