21 квітня
2018 р.
Митрополит Симеон вручив нагороду учасникам пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах»

21 квітня у Вінниці відбувся заключний етап ІV міжнародного пісенного Фестивалю-конкурсу для дітей та молоді з обмеженими можливостями «Золотий птах». У гала-концерті, який проходив у залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Садовського, взяли участь молоді люди з України, а також  представники з Грузії. Фестиваль проходив під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, яка також була присутня на фестивалі. Серед почесних гостей Фестивалю був й митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Перед початком Фестивалю учасників та організаторів привітала Марина Порошенко. До вітань долучились голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник, народні депутати України та представники місцевої влади.

Після концерту, в якому діти і молодь мали нагоду продемонструвати свої таланти, відбулося нагородження переможців конкурсу. Усі учaсники отримaли пaм’ятні відзнaки тa призи, a також премії, серед яких премія від Вінницької єпархії УПЦ, яку вручив митрополит Симеон двом одинадцятирічним хлопцям з Харкова.

Митрополит Симеон подякував усім організаторам фестивалю і насамперед Людмилі Бушинській за увагу і сприяння розвитку творчих талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Усім учасникам Фестивалю Владика побажав Божої допомоги у здійсненні їхніх творчих задумів.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR