8 червня
2018 р.
Митрополит Симеон відвідав урочисте відкриття фестивалю під відкритим небом «OPERAFEST-TULCHYN»

8 червня у м. Тульчині Вінницької області, у Палаці Потоцьких,який називають Подільським Версалем, відкрився ІІ Міжнародний оперний фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN». Фестиваль проводиться у форматі open air, тобто під відкритим небом.

На запрошення організаторів захід відвідав митрополит Вінницький і Барський Симеон. Архієрея супроводжував керівник відділу по зв'язкам з громадськістю протоієрей Валерій Швець.


Почесним гостем фестивалю став Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман,який привітав зі сцени глядачів та учасників музичного дійства. Перед привітанням від Глави Уряду на великому екрані було показане привітання від Президента України Петра Порошенка.

Серед почесних гостей на відкритті фестивалю були міністр культури України Євген Ніщук, народний депутат Микола Кучер, керівники області Валерій Коровій та Анатолій Олійник, представники місцевої влади, діячі культури і мистецтв. Разом із ними та  тисячами глядачів, котрі попри несприятливі прогнози синоптиків, приїхали до Тульчина, митрополит Симеон переглянув чудове музичне дійство, під час якого звучали найвідоміші оперні арії у виконанні українських та європейських зірок опери.

Зокрема у проекті «Гала Опера» прозвучали найвідоміші арії з всесвітньовідомих і легендарних опер: «Севільський цирульник», «Лючія ді Ламмермур», «Макбет», «Чарівна флейта», «Ксеркс», «Набукко», «Лакме», «Снігуронька», «Запорожець за Дунаєм», «Джанні Скіккі», «Казки Гофмана», «Турандот», «Кармен», «Травіата». Виконували твори чоловіча хорова капела «Дударик» та міжнародний симфонічний оркестр INSO-Львів. Диригувала колективом Оксана Линів з Австрії.

Після завершення Гала-концерту митрополит Симеон спілкувався з гостями та побажав Божого благословення організаторам Міжнародного фестивалю «OPERAFEST-TULCHYN».

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR