7 січня
2019 р.
Різдво Христове. Вечірнє богослужіння та колядки в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

7 січня, в день свята Різдва Христового, в кафедральному соборі відбулась святкова Вечірня, яку очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владиці співслужили священики Вінницької єпархії ПЦУ.

Наприкінці відправи митрополит Симеон привітав вірян зі світлим святом Різдва Христового побажавши миру, любові та благословення від Новонародженого Спасителя світу.

Після богослужіння владику Симеона з Різдвом Христовим від імені духовенства привітав секретар Вінницького єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко.

Також за традицією Владику та всіх присутніх вітали представники влади міста та області. З вітальним словом виступили голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, заступник міського голови Сергій Чорнолуцький, а також голова Вінницької районної адміністрації Михайло Демченко.

Після вітань в соборі відбувся вечір колядок. Під спів соборного архієрейського хору митрополита Симеона різдвяними віршами та колядками вітали діти. Кожен отримав від владики благословення і солодкі подарунки.

Вечір колядок завершив виступ хору священиків собору на чолі з митрополитом Симеоном.

Прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp

Фотоальбом на FLICKR