7 червня
2019 р.
Митрополит Симеон благословив черговий вантаж гуманітарної допомоги перед відправкою в зону проведення ООС

7 червня на території Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці митрополит Вінницький і Барський Симеон відправив молебень та благословив черговий гуманітарний вантаж Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України, який у неділю відправиться у зону проведення Операції об’єднаних сил.

На схід буде доставлена допомога у вигляді продуктів, взуття, засобів особистої гігієни та побутової хімії для українських військових. Також у гуманітарному вантажі є подарунки для дітей з дитячого будинку, що розташований у с. Ласточкіно під Авдіївкою. Для малечі єпархія передає нові іграшки, одяг, взуття і, звичайно, солодощі.

Частина вантажу призначена для стареньких та людей з обмеженими фізичними можливостями, які мешкають у Будинку милосердя при храмі архістратига Божого Михаїла у с. Новомихайлівка. Серед іншого сюди буде доставлена пральна машина.

Відправивши молебень, митрополит Симеон благословив волонтерів, які допомагали збирати продукти та речі, та передав подяку командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України та управлінню Військово-цивільного співробітництва за допомогу у доставці на схід чергового гуманітарного вантажу.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp