16 червня
2017 р.
Дитячий табір «Промінчик» проходив при вінницькому храмі
З 4 по 11 червня при храмі святителя Тихона у м. Вінниці проходив дитячий табір «Промінчик», організований громадою храму з благословення настоятеля протоієрея Димитрія Васильчука.

Розпочався табір Божественною Літургією та молебнем. Кожен наступний день також розпочинався з ранкових молитов, які діти читали разом. Після цього відбувалося звичне для кожного табору привітання груп, спів гімну. Потім усі разом виконували вправи ранкової зарядки.

Щодня діти брали участь у рухливих іграх та змаганнях. Була проведена інтелектуально гра «Острів слів» (на знання св. Письма та житій святих). Отець Димитрій проводив бесіди з дітьми. 

У таборі проводилися акція «Я піклуюся про свій район», конкурс малюнку на асфальті «Мир у серці, мир в країні», майстер-класи з рукоділля, які проводили діти старшої недільної школи, а також заняття на морально-духовні теми.  

Особливо цікавою для дітей була екскурсія до Спасо-Преображенського кафедрального собору, яку провів секретар Вінницького єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко. Також діти завітали до краєзнавчого музею та вінницького зоопарку. 

Завершився табір святковим богослужінням, під час якого усі діти причастилися Святих Христових Таїн. По завершенні Літургії відбулась святкова лінійка, на якій були нагороджені переможці ігор та вручені грамоти усім учасникам табору «Промінчик». 

Діти подякували настоятелю храму о. Димитрію за надану можливість весело та з користю провести час і дізнатися багато нового. Після урочистої лінійки настоятель організував похід дітей та батьків на природу, де всі разом відсвяткували завершення табору, поспілкувалися, провели спортивні змагання між батьками та дітьми.

Прес-служба Вінницької єпархії