4 липня
2017 р.
У Хмільнику люди йшли до Святогірської ікони впродовж всього дня
3 липня Святогірська ікона Пресвятої Богородиці, яка перебуває на Вінниччині у рамках Всеукраїнської Хресної ходи, присвяченої святкуванню Хрещення Київської Русі, прибула з Вінниці до м. Хмільник. У районному центрі Святиню зустріли священики Хмільницького благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Михаїлом Шикируном. 

Чудотворну ікону урочисто внесли до храму Різдва Пресвятої Богородиці , де була відслужена Божественна Літургія. Сотні людей прийшли на богослужіння вклонитися Божій Матері. Після Літургії було відправлено молебень з акафістом Пресвятій Богородиці. 

Впродовж усього дня не припинявся потік прочан до Святогірської ікони. Окрім місцевих жителів до Святині приклалися люди з різних куточків України, які відпочивають у чьому курортному місті. Молебні з акафістами правилися цілий день. До місцевого духовенства приєдналися священики сусідньої Хмельницької єпархії, які разом зі своїми парафіянами приїхали на Вінниччину вклонитися перед святинею. 

О 16-й годині Святогірська ікона вирушила до містечка Літин, яке є наступним у маршруті Хресної ходи Вінницькою єпархією.

Прес-служба Вінницької єпархії